Nechť jsou všechny bytosti šťastny.

Něco málo o nás a našich orgonitech

Něco málo o nás a našich orgonitech

 

Výroba orgonitu vyžaduje čistou mysl a velkou porci pokory a víry, aby výsledný orgonit byl opravdu účinný a „zářil“. Při jeho výrobě se snažím využívat energetické brány a navíc jsou orgonity tvořeny v místnosti s živým ohněm, takže absorbují do sebe energii záporných iontů, pocházejících právě z otevřeného ohně. Do orgonitů zapracovávám drahé kameny podle citu, vhodnosti ke konkrétní situaci či osobě, i času, který právě probíhá. Tak, jako by si měl každý intuitivně vybrat drahý kámen, tak si vybírá i orgonit s určitými druhy drahých kamenů. Pokud se ale někdo nemůže rozhodnout, může si vybrat orgonit tzv.univerzální – křišťálový.

 

O drahé kameny a možnosti léčení s nimi se zajímám již patnáct let. Za tu dobu, snad to tak mohu říci, jsme se stali přáteli. Dostalo se mi požehnání spojení s jejich světem, který je nádherný, jiskřivý, barevný a má svůj řád. Kameny nám dávají pociťovat jemnou krásu i sílu, jejich energie pomáhá a léčí, může nás rozzářit i přitáhnout zpět na pevnou zem, je-li to zapotřebí. Kameny ale také, při nesprávném a sobecké užívání, mohou umřít. Někdy se ale také obětují a „stáhnou“ na sebe nemoc či utrpení, které je zahubí – činí tak z lásky k lidem. Proto si jich, prosím, važme a děkujme jim za jejich neúnavnou a trpělivou nekonečnou práci. 

 

Nová technologie výroby orgonitu – byla mi dána možnost jak léčit bloky, pocházející například z prokletí, ze záměrně šířených negativních informací, i léčbu přímých ataků negativních osob a energií. Tento způsob dokáže orgonovou energii poslat i do „chodeb času“, kde tato energie působí, léčí a čistí. Někdy je totiž nemožné, aby například osoba, která vyřkla prokletí proti nám, či proti celému rodu, toto prokletí odvolala, z nejrůznějších důvodů. Speciální orgonit, vyrobený novou technologií, dokáže tyto situace uzdravovat a dokáže při správném naprogramování léčit tyto bloky i ve všech rovinách času. Orgonová energie léčí nejen „poškozeného“, ale i toho, kdo vyřkl či vyrobil prokletí, což posouvá putující na duchovní cestě dál.

 

Orgonity "posílám do světa" už více než tři roky a jako mistr Reiki do nich zapracovávám i léčivou energii Reiki, jejíž láskyplná síla posouvá energii orgonitů zase o kousek výše.

 

Pokud si budete přát, mohu vyrobit osobní orgonit i přímo pro Vás. Máme výborné ohlasy na tyto druhy orgonitů, potvrzující jejich úžasnou účinnost a sílu.

 

Cena osobního orgonitu s velkým zabroušeným křišťálem a dalšími kameny se pohybuje od Kč 900.- v závislosti na velikosti a druhu použitých drahých kamenů.

 

Veškeré orgonity jsou vyrobeny z  polyesterové pryskyřice, hliníkových pilin a špon, mosazných pilin, měděných drátků a spirál, drahých kamenů. Každý obsahuje mimo jiných drahých kamenů samozřejmě i křišťál. 

 

Nezapomínejme také na to, že orgonit je  pomocníkem při léčbě nejrůznějších nemocí, včetně rakoviny, dle měření navíc významně snižuje radioaktivitu!

A něco málo o léčivých špercích

 

Díky  zkušenosti s drahými kameny, jejich léčivou silou i krásou, navrhuji a vytvářím také originální šperky, které nejen lahodí oku, ale mají i silné léčivé účinky. 

Kameny a použité materiály jsou kombinovány tak, aby vzájemně ladily, popřípadě zvyšovaly své léčivé účinky.

Veškeré naše šperky jsou vyráběny s láskou a nabity mistrovskou Reiki energií, podpořenou silnou čistící orgonovou energií.


Věříme, že Vás naše šperky potěší i poléčí.
 
 

 

Pro větší či speciální objednávky nás prosím kontaktujte e-mailem, nebo na telefonní čísla, uvedená v kontaktech.