Nechť jsou všechny bytosti šťastny.

Pyramida s křišťálovým hrotem andělská aura

Kód: 91
565 Kč
Na dotaz

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyramida s křišťálovým hrotem andělská aura. Orgonitová pyramida s křišťálovým hrotem andělská aura, plátkovým zlatem, plátkovou mědí a mosazí.

Křišťál s andělskou aurou, který je v orgonitové pyramidě,působí výborně při meditacích a harmonizaci osobních energií (čaker). Andělská (duhová) aura v křišťálu vzniká pokovením krystalu titaniem. Na světle pak křišťál září andělskými (duhovými) barvami.
 
KŘIŠŤÁL
 
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.
Velikost orgonitové pyramidy je 8,5 x 7,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Záruka: 2 roky